Kanceláře pro ty nejlepší

Posted in Ostatní

V Praze rostou kanceláře jako houby po dešti. Není snad dne, kdy by se neobjevil nový projekt na vybudování další budovy sloužící firmám jako pracovní sídlo. Až si občas jeden říká, že tolik firem tu neoperuje, aby se mohla kapacita všech budov naplnit.

Co sledovat při výběru tlakové nádoby?

Posted in Ostatní

Vybíráte tlakovou nádobu a tak nějak vůbec netušíte, co by měly dobré tlakové nádoby mít a co ne? Pak jste na správné stopě, protože v tomto článku vám poradíme, jak na výběr.

 • Udělejte průzkum trhu. Tzn. prohlédněte si výrobce, varianty produktů a jejich cenové rozpětí. Vyberte si několik favoritů.
 • Rozhodněte se, jestli chcete horizontální nebo vertikální verzi. Vaše rozhodování bude pak snazší.
 • Dále zvolte objem nádoby, který bude pro vaše účely nejvhodnější.
 • Konečné rozhodnutí udělejte na základě zjištěné hodnoty maximálního přetlaku, připojovacího rozměru a také toho, jestli je dané provedení s vakem nebo bez.
 • Co je potřeba sledovat při výběru tlakové nádoby?

  Posted in Ostatní

  Vybíráte tlakovou nádobu a tak nějak vůbec netušíte, co by měly dobré tlakové nádoby mít a co ne? Pak jste na správné stopě, protože v tomto článku vám poradíme, jak na výběr.

  Udělejte průzkum trhu. Tzn. prohlédněte si výrobce, varianty produktů a jejich cenové rozpětí. Vyberte si několik favoritů.
  Rozhodněte se, jestli chcete horizontální nebo vertikální verzi. Vaše rozhodování bude pak snazší.
  Dále zvolte objem nádoby, který bude pro vaše účely nejvhodnější.
  Konečné rozhodnutí udělejte na základě zjištěné hodnoty maximálního přetlaku, připojovacího rozměru a také toho, jestli je dané provedení s vakem nebo bez.

  Nenaleťte pražským podvodníkům

  Posted in Ostatní

  V Praze je hlavně pro cizince a lidi, kteří se v dané oblasti nevyznají, draze...Pokud nechcete naletět podvodníkům, tak se v jakékoliv oblast raději obraťte na prověřené obchodníky, u kterých dopředu víte, jaká je cena za poskytované služby.

  architecture-949696 960 720

  Pokud vás zajímají reality v Praze, doporučujeme se obrátit na firmu JLL, která je nadnárodní a má bohaté zkušenosti. Nemusíte se bát ani vysoké provize, protože JLL je opravdu férová firma, která má provizi nulovou anebo minimální.

  Kolik vychází ceník polykarbonátového Lexanu?

  Posted in Ostatní

  Lexan je značka polykarbonátu. Polykarbonát je materiál využívaný v mnoha oborech, nepřekonatelný je zejména v jeho odolnosti proti nárazům, nízké hmotnosti a schopnosti výtečně propouštět světlo. Otázkou zůstává, zda je Lexan i cenově dostupný každému, komu se jeho vlastnosti zalíbí a chce jej využít třeba ke stavbě své terasy či zimní zahrady.